Zgrupowania weekendowe

Planujesz wyjechać na weekend w miejsce, gdzie będziesz mógł spokojnie potrenować i zgłębić swoją wiedzę na temat treningów? Skorzystaj ze zgrupowania weekendowego!

Zgrupowania weekendowe

Na weekendowe wyjazdy wybieram miejsca sprawdzone pod kątem bazy noclegowej, warunków treningowych, ale też malowniczej i spokojnej aury. Jednym z takich miejsc jest Górska Chata u Makenów w Beskidzie Żywieckim.

Jaki jest cel wyjazdu? Na dwudniowe zgrupowania wyjeżdżają z reguły uczestnicy jednej grupy treningowej. Daje to możliwość bliższego poznania, ponadto z osobami, które się zna, lepiej się trenuje.

Na taki weekend treningowy wybieramy wspólnie dwa tematy główne, którymi zajmujemy się w trakcie zgrupowania. Każdy z nich dogłębnie poruszamy. Materiał przerabiam w takim stopniu, by całkowicie go wyczerpać i usystematyzować wiedzę. Na wyjazdach istnieje możliwość zorganizowania zadaniowych sparingów, nagrania ich, a potem odtworzenia, by przeanalizować błędy i wyciągnąć wnioski.

Zapraszam do wzięcia udziału!

Zapisz się na treningi już dziś!

Kontakt

Zadzwoń

Napisz do nasz

JABOR Jakub Bajor

Ul. Małecz 130B
97-217 Lubochnia

NIP 8992627596

REGON 021003611

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Akademia Samoobrony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)