Zajęcia grupowe

Wolisz brać udział w zajęciach grupowych i ćwiczyć z innymi? Sprawdź moją ofertę!

Podstawy

Program zajęć jest ułożony w taki sposób, aby opanować skuteczne podstawy samoobrony w pierwszym roku treningowym. Materiału nie jest dużo. Obejmuje on zasady zachowania dystansu, balansu własnego ciała, ciosy proste, kopnięcia, walkę w klinczu czy parterze oraz samoobronę przed atakami z tyłu.

Stawiam tutaj na sprawdzoną metodę treningową i odpowiednią ilość powtórzeń na różnych poziomach zaawansowania. Po treningu będziesz wiedzieć, jak interpretować potencjalne zagrożenie, jak go unikać i co robić, kiedy trzeba działać bezpośrednio.

Atmosfera zajęć grupowych

Na treningach skupiam się na pozytywnej atmosferze, która panuje podczas zajęć. Jest dużo śmiechu, interakcji, pytań i odpowiedzi. Przyczynia się to do szybszego progresu w treningach i pozwala na nawiązanie przyjacielskich relacji z innymi uczestnikami.

Treningi wakacyjne!
Grupa w trakcie zawiązywania, skontaktuj się w sprawie szczegółów!

Zapisz się na treningi już dziś!

Forma

Zajęcia trwają 90 minut. W tego typu grupie trenuje od 15 do 20 osób. Trening obejmuje odpowiednią rozgrzewkę, rozmowę, zabawę, trening ciała i umysłu. Daje to wielokrotną możliwość przećwiczenia zachowania się realnej sytuacji. Dodatkowo działanie w grupie pozwala ćwiczyć takie elementu samoobrony jak praca w tłumie czy walka z wieloma przeciwnikami. Dzięki temu istnieje większa możliwość na weryfikację swoich umiejętności.

W jaki sposób przygotować się do zajęć?

Wystarczy, że przybędziesz z pozytywnym nastawieniem. Koniecznie weź ze sobą tylko butelkę wody i wygodny strój sportowy (długie spodnie dresowe, koszulka, buty sportowe).

Do zobaczenia!

Kontakt

Zadzwoń

Napisz do nasz

JABOR Jakub Bajor

Ul. Małecz 130B
97-217 Lubochnia

NIP 8992627596

REGON 021003611

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Akademia Samoobrony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)