O mnie

Nazywam się Jakub Bajor, od 17-stu lat trenuję sztuki i systemy walki. Prowadzenie zajęć w zakresie samoobrony rozpocząłem już w wieku 18 lat. Obecnie mija 15 lat mojego stażu trenerskiego: trenuję kobiety, mężczyzn, dzieci grupy oraz firmy – na zajęciach grupowych, indywidualnych, seminariach czy obozach.

Głównym celem, który przyświeca moim działaniom zawodowym jest skuteczne i realne nauczenie podstaw samoobrony w możliwie najkrótszym czasie. Poza nauką samoobrony i walki na ulicy zwracam uwagę na poprawę pozycji ciała oraz ćwiczeń wzmacniających podstawowe wzorce ruchowe. Na każdym treningu przekazuję maximum wiedzy w danym temacie.

Doświadczenie, jakie zdobyłem pozwala mi osiągnąć to co najcenniejsze – długie i nierozerwalne relacje z moimi podopiecznymi. Bazowym systemem, w którym się rozwijam jest Krav Maga.

Bardzo rzadko zdarza się – oczywiście w sytuacjach realnych – że wsadzenie palca w oko czy kopnięcie w krocze lub ucieczka wystarczy. Niezbędnym czynnikiem w sytuacjach samoobrony na ulicy jest znajomość podstaw walki w każdej płaszczyźnie. Nieustannie doszkalam się trenując indywidualnie m.in. boks, zapasy i brazylijskie jiu-jitsu.

Znajomość technik samoobrony od podstaw, zagrożeń na ulicy oraz umiejętności walki dają mi możliwość uzupełnienia mojego systemu treningu o walkę pomiędzy uczestnikami zajęć. Takie połączenie daje możliwość przećwiczenia technik w możliwie realny sposób i zdecydowanie upraszcza metody i techniki samoobrony.

Zapraszam Cię do świata dobrze dobranego treningu, który daje świadomość zagrożenia, umiejętności obrony w sytuacjach zagrożenia ulicznego i ogromną satysfakcję. W pakiecie otrzymujesz silne i zdrowe ciało. Zapraszam na trening!

Kontakt

Zadzwoń

Napisz do nasz

JABOR Jakub Bajor

Ul. Małecz 130B
97-217 Lubochnia

NIP 8992627596

REGON 021003611

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Akademia Samoobrony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)