Zajęcia indywidualne

Chcesz dobrać odpowiednią metodę treningu i skupić się na zamierzonym efekcie? Sprawdź moją ofertę!

Trening indywidualny

Daje nieograniczone możliwości rozwoju i pełną dowolność. Dostosowany jest do Twoich potrzeb. Ze mną nauczysz się technik samoobrony, przy okazji zrealizujesz program ćwiczeń, które dodadzą Ci dynamiki, poprawią koordynację ruchową, pozwolą także spalić tłuszcz. Treningi indywidualne pozwalają na dobranie programu ćwiczeń do tego, czego dokładnie oczekujesz.

Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie, opracuję ten temat od podstaw, wspólnie wdrożymy odpowiednie kroki. Niezależnie od tego, co będziemy robić, zawsze będziemy zwracać szczególną uwagę na prawidłową postawę ciała, kręgosłup, zakres pracy stawów oraz funkcjonalność ciała. Uzupełnieniem treningów jest dobrze dobrana dieta i świadomość żywieniowa.

Zapisz się na treningi już dziś!

Na zajęciach indywidualnych możesz sprawdzić swoje wszystkie umiejętności walki lub samoobrony. Służą one do doskonalenia się i maksymalnego rozwoju Twoich skilli. 

Uważam, że trening indywidualny to najlepszy przepis na progres w krótkim czasie!

W jaki sposób przygotować się do zajęć?

Wystarczy, że przybędziesz z pozytywnym nastawieniem. Koniecznie weź ze sobą tylko butelkę wody i wygodny strój sportowy (długie spodnie dresowe, koszulka, buty sportowe).

Do zobaczenia!

Kontakt

Zadzwoń

Napisz do nasz

JABOR Jakub Bajor

Ul. Małecz 130B
97-217 Lubochnia

NIP 8992627596

REGON 021003611

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Akademia Samoobrony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)