Obozy letnie/zimowe

Rozważasz treningi podczas urlopu bądź wakacji w większej grupie? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą obozów wyjazdowych. Nowe kontakty gwarantowane!

Obozy letnie/zimowe

Celem wyjazdów jest wyrobienie nowych nawyków i trening w grupie inspirujących ludzi. Zrzeszają one zróżnicowane osoby. Każdy dzień przepełniony jest zajęciami – treningi trwają od 4 do 8 godzin dziennie. Plan ułożony jest w taki sposób, by zapewniał regenerację organizmu i jego odżywienie.

Większość czynności wykonujemy grupą, w tym sam trening, przygotowanie terenu, sprzętu, czy rozpalanie ogniska. Na obozach trenujemy w taki sposób, by dana technika po zakończeniu wyjazdu była w pełni poznana i przećwiczona. Obozy są więc dobrą okazją do spędzenia czasu z innymi miłośnikami sportu i wprowadzenia nowych nawyków.

Zapisz się na treningi już dziś!

Kontakt

Zadzwoń

Napisz do nasz

JABOR Jakub Bajor

Ul. Małecz 130B
97-217 Lubochnia

NIP 8992627596

REGON 021003611

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Akademia Samoobrony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)